ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w profilaktycznej grze miejskiej dla dzieci i młodzieży

Profilaktyczna Gra Miejska została zorganizowana 3 października już po raz ósmy. Akademickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowała grupa, w składzie: Katarzyna Cichowska, Krystian Cichowski, Michał Krzyżewski, Mateusz Grądzik, Milena Olender, Aleksandra Woźniak, Mateusz Krzyżewski, Marcin Szydlik, Igor Pydyński oraz Dagmara Tadrzak.

Zadaniem uczestników gry, było zdobycie jak największej liczby punktów. Rywalizacja trwała od godz. 8.00 do 13.00. W ciągu pięciogodzinnych zmagań, wykonując kolejne zadania, uczestnicy musieli wykazać się sprawnością fizyczną, pomysłowością i wiedzą ogólną. Po zaliczeniu wszystkich punktów kontrolnych na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 odbyło się podsumowanie rywalizacji.

Naszemu patrolowi udało się pozytywnie przebrnąć przez wszystkie punkty kontrolne i na 20 minut przed czasem dotrzeć do linii mety. Jak się później okazało ALO zdobyło175 punktów i po raz pierwszy historii wygrała całą zabawę w kategorii starszej.

Szczególne podziękowania należą się Panu Zbigniewowi Makowskiemu oraz Panu Jackowi Majewskiemu, którzy sprawowali opiekę nad patrolem, wspierali i motywowali do dalszego działania.

Finałem było wręczenie Pucharu ufundowanego przez Burmistrza Miasta Przasnysza dla zwycięskiej drużyny Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego.

Kontynuujemy przygotowania do kolejnej Gry Miejskiej, w której to my będziemy bronić tytułu zwycięzcy!