Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Dokumenty do pobrania

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Dokumenty do pobrania

Rodzaj podania
Format
Rozmiar
Formularz zgłoszeniowy .pdf 304 kb pobierz
Formularz zgłoszeniowy .doc 1.17 MB pobierz
Oferta Edukacyjna .pdf 1.64 MB pobierz
Katalog Biblioteczny .pdf 2.15 MB pobierz
Wykaz podręczników dla klasy I 2020/2021 .pdf 310 kb pobierz
Wykaz podręczników dla klasy II – 2020/2021 .pdf 405 kb pobierz
Wykaz podręczników dla klasy III .doc 0.04 MB pobierz
Statut Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu .pdf pobierz