Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Konkursy

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Konkursy

Konkurs Języka Angielskiego, Konkurs Języka Rosyjskiego i Konkurs Matematyczny organizowane przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące znajdują się w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych ogłoszonych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie.
Tym samym są to konkursy, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz dodatkowo punktowane w procesie rekrutacji.
Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych

EDYCJA 2020 !

Akademickie Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów klas VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w:

Konkursie Języka Angielskiego

Konkursie Języka Rosyjskiego

Konkursie Matematycznym

Konkurs odbywa się na dwóch etapach: szkolnym i międzyszkolnym. Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłoszenia się. Więcej informacji znajduje się w poniższych załącznikach:

 

JĘZYK ANGIELSKI:

  1. Regulamin Język Angielski
  2. Karta zgłoszenia

 

JĘZYK ROSYJSKI:

  1. Regulamin Język Rosyjski
  2. Karta zgłoszenia

 

MATEMATYKA:

  1. Regulamin Matematyka
  2. Karta zgłoszenia