Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Dni otwarte online

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Dni otwarte online

Dyrekcja Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu zaprasza wszystkich chętnych, na Dni Otwarte Online, które odbędą się dnia 27 kwietnia 2020 roku, o godzinie: 14:00.

 

Na spotkaniu dowiesz się więcej o:

  • profilach, którymi jesteś zainteresowany;
  • zasadach rekrutacji
  • terminach rekrutacji

Wystarczy, że wejdziesz w link poniżej, podasz swoje imię oraz adres e-mail. Będziesz mógł uczestniczyć w czacie online z nauczycielami, zadać pytanie oraz dowiedzieć się więcej na temat profilów, którymi jesteś zainteresowany.

14:00-15:30 – webinar dotyczący klas o profilu: lingwistyczno-turystycznym, biznesowym i trener personalny

15:30-17:00 – webinar dotyczący klas o profilu: wojskowym i policyjnym