ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Dwie uczennice z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu laureatkami konkursu „Wiedzy o Unii Europejskiej”

  • Strona główna
  • Aktualności
  • Dwie uczennice z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu laureatkami konkursu „Wiedzy o Unii Europejskiej”

W Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Przasnyszu po raz kolejny odbył się konkurs „Wiedzy o Unii Europejskiej”. Konkurs rokrocznie organizowany jest przez Europosła Pana Zbigniewa Kuźmiuka w szkołach ponadgimnazjalnych w północnym Mazowszu. Główną nagrodą jest wyjazd do Brukseli m.in. do Parlamentu Europejskiego.

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu jako jedyne w północnym Mazowszu zostało w tym roku wyróżnione przez organizatorów konkursu, dzięki temu do Brukseli pojadą dwie, a nie jedna uczennica. Laureatkami konkursy zostały uczennice klasy 3 o profilu policyjnym- Natalia Gałecka i Dominika Zofia Szmit, które zdobyły największą ilość punktów w eliminacjach szkolnych.

Wyjazd do Brukseli odbędzie się w dniach 5-9 października 2018 r. Na pewno będzie to niezapomniana i pełna wrażeń przygoda.

Naszym uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dwie uczennice z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu laureatkami konkursu „Wiedzy o Unii Europejskiej”