Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Dzień Otwartych Drzwi !

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Dzień Otwartych Drzwi !

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Technikum Rolnicze i Szkoła Branżowa I Stopnia w Przasnyszu zapraszają na

Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się dnia 1 kwietnia 2020 roku, godz. 9.00 - 14.00

W programie:
- pokaz samoobrony
- pokaz musztry klasy policyjnej i wojskowej
- występy artystyczne
- pokaz makijaży, fryzur
- degustacja
- nauka strzelania