Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Dzień Otwartych Drzwi

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Dzień Otwartych Drzwi

ZAPROSZENIE

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Rolniczego i Szkoły Branżowej I Stopnia w Przasnyszu zapraszają Uczniów trzecich klas gimnazjów i szkół podstawowych na DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI naszej szkoły, które odbędą się 27 marca 2019 r. w godz. 09.00-14.00 przy ulicy Szosa Ciechanowska 6 w Przasnyszu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Akademickie Liceum Ogólnokształcące

Technikum Rolnicze