ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Edukacja w chmurze. Trwa rekrutacja do liceum

W dzisiejszych czasach, kiedy rzeczywistość dynamicznie się zmienia, edukacja staje się coraz większym wyzwaniem. W odpowiedzi na te zmiany, rośnie zainteresowanie edukacją w chmurze, która pozwala przyswajać wiedzę w elastycznym tempie i całkowicie bezpłatnie.

Zajęcia odbywają się na platformie e-learningowej Moodle, która umożliwia zdalne nauczanie. Dzięki temu uczniowie mają możliwość przyswajania wiedzy w swoim tempie oraz śledzenia własnych postępów. Dodatkowo, oferowane są także zdalne konsultacje z doświadczoną kadrą, co pozwala na pomoc w rozwiązaniu zadań czy przygotowaniu do egzaminów.

Zajęcia odbywają się na platformie e-learningowej Moodle, która umożliwia zdalne nauczanie. Dzięki temu uczniowie mają możliwość przyswajania wiedzy w swoim tempie oraz śledzenia własnych postępów. Dodatkowo, oferowane są także zdalne konsultacje z doświadczoną kadrą, co pozwala na pomoc w rozwiązaniu zadań czy przygotowaniu do egzaminów.

W ramach tej formy edukacji cyklicznie organizowane są również spotkania i wyjazdy integracyjne, które mają na celu budowanie wyjątkowej społeczności.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Liceum w Chmurze oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących między innymi programu nauczania oraz procesu rekrutacji.

Zapraszamy do zapisów