Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Egzamin maturalny w sesji poprawkowej

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Egzamin maturalny w sesji poprawkowej

Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie się 8 września 2020 r. o godz. 14:00 w budynku Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego.