ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Jasełka i spotkanie wigilijne

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, pełen radości i miłości bliźniego. W związku z tym 21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się Jasełka i uroczyste spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli zaproszeni goście, pracownicy szkoły oraz społeczność uczniowska Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Agrobiznesu.
Tym miłym akcentem uczniowie wprowadzili społeczność szkolną w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych Świat Bożego Narodzenia. Wśród zaproszonych gości byli płk dr Mariusz Gułaj- Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, starostwo reprezentował Pan Krzysztof Bieńkowski- Starosta Powiatu Przasnyskiego.

Zebrani obejrzeli Jasełka bożonarodzeniowe przygotowane pod kierunkiem Pani Martyny Sternal. Jasełka zawierały elementy międzykulturowe, w tym scenkę i kolędę w języku angielskim. Spotkanie przebiegało w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek-symbol chleba i wzajemnego przebaczenia oraz wspólnie śpiewanie kolęd.

Na odświętnie przygotowanym stole nie zabrakło wigilijnych potraw. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach podzielono się opłatkiem. Były to chwile pełne magii, uroku i radości.