Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH AKREDYTOWANYCH PLACÓWEK EDUKACYJNYCH W POLSCE

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH AKREDYTOWANYCH PLACÓWEK EDUKACYJNYCH W POLSCE

W Akademickim Liceum Ogólnokształcącym profesjonalne tutoringi prowadzi 5 akredytowanych tutorów:
Iwona Niesiobęcka
Małgorzata Balicka
Martyna Sternal
Urszula Ewa Leśniewska
Elżbieta Sternal

Dzięki takiej akredytacji nauczycieli, nasza placówka otrzymała pełne uprawnienia do wykonywania szkoleń podczas, których dostosowuje się formę do indywidualnego sposobu uczenia się.

ARTYKUŁ O NASZEJ SZKOLE