ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Najlepsi uczniowie ALO na obozie na Mazurach!

Ostatnie dni roku szkolnego dla uczniów z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu obfitowały w wyjątkowo intensywne przeżycia. Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, wyjechali na 4-dniowy obóz rekreacyjny połączony z intensywnymi zajęciami, takimi jak gry terenowe, survival, paintball czy pływanie żaglami po Mazurskich jeziorach.

Wyjazd dla najlepszych uczniów został ufundowany przez Dyrekcję szkoły Akademickiego  Liceum Ogólnokształcącego. W czasie zajęć młodzież poznawała techniki samoobrony, przetrwania w trudnych warunkach oraz jakże cenne umiejętności pracy w zespole.

Akademickiego  Liceum Ogólnokształcącego od lat kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności praktycznych  i kompetencji społecznych. W ten sposób nagradzamy najlepszych uczniów naszej szkoły.