Najzdolniejsi maturzyści ALO nagrodzeni

Przasnyskie Święto Plonów to czas podsumowań i nagradzania najlepszych rolników ale także i najlepszych uczniów naszego powiatu. W niedziele 6 września 2020 r. przed licznie zgromadzoną publicznością na dożynkach w Pawłowie Kościelnym nagrodzono najlepszych maturzystów powiatu przasnyskiego oraz najlepszych uczniów gminy Przasnysz.

Najlepszymi absolwentami naszego Liceum okazało się rodzeństwo z klasy o profilu policyjnym: Katarzyna i Krystian Cichowscy. Za trud jaki włożyli w swoją naukę oraz osiągnięte wyniki uczniom wręczono dyplomy oraz nagrodę pieniężną od Pani Dyrektor ALO w wysokości 1000 zł.

Ranking najlepszych maturzystów ustalono na podstawie sumy wyników punktów procentowych z przedmiotów obowiązkowych.