ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Niebieska gwiazdka w placówce opiekuńczo-wychowawczej ,,Nasze Dzieci” w Czernicach Borowych

Uczniowie z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu, Policjanci z Komisariatu Policji w Chorzelach oraz przedstawiciele Koła Łowieckiego Jednorożec z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odwiedzili dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „NASZE DZIECI” w Czernicach Borowych.

W dniu 21 grudnia br. trzech ucznów z II klasy policyjno-wojskowej wraz z policjantami z Chorzel oraz myśliwymi z Kola Łowieckiego Jednorożec zorganizowali „Niebieską Gwiazdkę”  dla  dzieci z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej „Nasze Dzieci” w Czernicach Borowych. Przedstawiciele w/w instytucji przygotowali dzieciom Mikołajowe prezenty: paczki z zabawkami, kosmetykami i słodyczami. Zbiórka rzeczy  dla potrzebujących dzieci odbywała się m.in w naszej szkole od pierwszych dni grudnia. Dzięki hojności sponsorów wszystkie dzieci  przebywające w Placówce otrzymały świąteczne prezenty.

 

Spotkanie sprawiło wiele radości dzieciom, ponieważ oprócz prezentów mogły wejść do policyjnego radiowozu i od środka obejrzeć wyposażenie pojazdu.

Na zakończenie spotkania obdarowani prezentami zorganizowali słodki poczęstunek dla gości.

 

Wszystkim zaangażowanym z zbiórkę serdecznie dziękujemy !