Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Nowy plan zajęć od 30 marca 2020 r.

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Nowy plan zajęć od 30 marca 2020 r.

Uprzejmie informujemy, iż od poniedziałku 30 marca 2020 r. wprowadzony zostaje  nowy plan zajęć na platformie ClickMeeting.

 

Jednocześnie zmianie ulega sposób logowania się do lekcji. Dostęp do lekcji uzyskujemy poprzez linki zamieszczone w planie przy każdej lekcji. Szczegółowe plany dla każdej klasy dostępne są w zakładce plan lekcji.