Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Przesunięty termin konkursu !

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Przesunięty termin konkursu !

doctor view output CT scan.
Szanowni Państwo,
W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, konkurs matematyczny oraz z języka angielskiego i rosyjskiego w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym zostaje przesunięty. Zgłoszenia na konkurs nadal są przyjmowane. O dokładnym terminie konkursu będziemy informować na bieżąco !