Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się w poniedziałek 4 września 2017 r. o godzinie 8.30 mszą Świętą w kościele Ojców Pasjonistów w Przasnyszu. Następnie uroczystość będzie kontynuowana w budynku szkoły przy ulicy Szosa Ciechanowska 6.