Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla naszych uczniów

10 grudnia 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Wyszkowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów 42 uczniom – Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Stypendystami zostali: Krystian Cichowski-uczeń III klasy o profilu policyjnym Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, oraz Marcin Zembrzuski- uczeń IV klasy Technikum agrobiznesu, którzy w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali najwyższe średnie. Naszym uczniom podczas tego ważnego i podniosłego wydarzenia towarzyszyła Dyrektor ALO – dr Elżbieta Sternal oraz mama Krystiana Cichowskiego.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej wyniki dobre.