Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Święto Jednostki Wojskowej w Przasnyszu

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Święto Jednostki Wojskowej w Przasnyszu

W dniu 25 kwietnia 2017 roku dyrekcja oraz uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w uroczystości Święta Jednostki Wojskowej w Przasnyszu. Podczas części oficjalnej obchodów rocznicowych nasi uczniowie z profilu wojskowego brali udział w przemarszu jako jeden z oddziałów.