ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Talenty Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego – Wiktoria Skowrońska

Uczennica I klasy o profilu wojskowym Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, Wiktoria Skowrońska wydała pierwszą w swoim życiu płytę. Oto krótka historia Wiktorii:

Moja historia z muzyką zaczęła się w 1 klasie podstawówki. Już wtedy zaczęłam jeździć na konkursy muzyczne. Największym moim marzeniem było wydanie płyty. W 6 klasie dostałam propozycję aby dołączyć do Zespołu Muzycznego Działającego Przy Gminnym Ośrodku Kultury w Płoniawach-Bramurze. Dziś tworzymy jedną wielką rodzinę, mamy za sobą nagrane 5 płyt. 07.12.2018r. Odbyła się promocja ostatniej płyty zespołu pt. „To ten smak” zawierająca piosenki z bajek. W studiu nagrań spędziliśmy blisko 20 godzin. Nasz wysiłek i poświęcenie nie poszły na marne, tylko zaowocowały pięknym i wzruszającym krążkiem zawierającym 18 utworów muzycznych mówiących o najpiękniejszym z darów jaki otrzymaliśmy, czyli o życiu, dzieciństwie, dorastaniu i o pięknie otaczającego nas świata.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.