ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Uczennica ALO laureatką konkursu o św. Stanisławie Kostce !

Fundacja SCALAM wraz z Parafią św. Wojciecha w Przasnyszu włączając się w obchody 450 rocznicy śmierci św. Stanisława Kostki, ogłosili Konkurs „Św. Stanisław Kostka – Ad Maiora Natus Sum – Do większych rzeczy urodzony jestem”. Nagrodą główną konkursu jest wycieczka  na trasie: Rostkowo – Wiedeń – Rzym – Augsburg – Przasnysz w dniach 19-28 lipca.

Laureatką została uczennica klasy I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego – Katarzyna Cichowska. Wykonała zestaw czterech prac: Dzieciństwo, Wybór, Determinacja, Wartości. Kasia wykonała pracę w różnym formacie, tj. wiersz, plakat oraz opowiadanie. Uchwałą Rady Pedagogicznej Kasia została wytypowana do Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów za wybitne osiągnięcia.