ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Uczennica ALO stypendystką Prezesa Rady Ministrów

29 listopada w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów 43 uczniom – Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród stypendystów była także uczennica Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego- Katarzyna Cichocka, która uzyskując w roku szkolnym 2017/2018 średnią 5,23 okazała się jedną z najwybitniejszych uczniów naszego Liceum. Kasi podczas tego ważnego i podniosłego wydarzenia towarzyszyła Dyrektor ALO – dr Elżbieta Sternal oraz mama uczennicy.

W wydarzeniach uczestniczyła Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty, która wręczając stypendia, zwróciła uwagę na to, iż aby otrzymać taką nagrodę, trzeba się bardzo poświęcić nauce i zdobywaniu wiedzy. W uroczystości honorującej stypendystów uczestniczyli m.in. Maciej Kleczkowski – Wiceprezydent Ostrołęki, Stanisław Kubeł – Starosta Ostrołęcki, uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Wydarzenie uświetnił występ artystyczny uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce.