Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Uroczyste rozdanie nagród

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Uroczyste rozdanie nagród

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursów przedmiotowych – edycja 2019:

  • języka angielskiego
  • języka rosyjskiego
  • matematycznego

na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się 24 kwietnia 2019 r. o godz. 15.00 w Sali konferencyjnej Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu.

Na uroczystość zapraszamy laureatów wraz z nauczycielem prowadzącym i rodzicami ucznia.