Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Uroczystość rozdania nagród – Konkursy przedmiotowe – edycja 2019

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Uroczystość rozdania nagród – Konkursy przedmiotowe – edycja 2019

W dniu 24 kwietnia 2019 roku w budynku naszej szkoły odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla laureatów konkursów przedmiotowych edycja 2019. Tegoroczny konkurs po raz pierwszy został zorganizowany zarówno dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych jak i dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

W ramach edycji 2019 wyniki w konkursach przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjalnych przedstawiały się następująco:

Język rosyjski:

Alicja Antosiak

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Duczyminie – 1. miejsce,

Mateusz Idzikowski

– Szkoła Podstawowej nr 2 w Makowie Mazowieckim – 2 miejsce,

Kinga Mostowa

– Szkoła Podstawowa w Romanach Seborach – 3 miejsce.

 

Matematyka:

Alicja Antosiak

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Duczyminie – 1. miejsce,

Jakub Szewczak

– Szkoła Podstawowa w Grudusku – 2 miejsce,

Olaf Smoleński

– Szkoła Podstawowa nr 1 w Przasnyszu – 3 miejsce.

 

Język angielski:

Paweł Główka

– Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krasnem – 1 miejsce, Barbara Skibiniewska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Przasnyszu – 2 miejsce,

Adam Rzepka

– Zespół Placówek Oświatowych w Sypniewie – 3 miejsce.

Laureatami konkursów przedmiotowych dla szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych byli:

Języka rosyjski:

Patrycja Urban

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach – 1. miejsce,

Klaudia Filipowicz

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach – 2 miejsce,

Klaudia Urban

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach – 3 miejsce.

 

Matematyka:

Natalia Gałecka

– Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu – 1. miejsce,

Konrad Nosarzewski

– Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu – 2 miejsce,

Łukasz Głowacki

– Zespół Szkół Nr 3 w Mławie – 3 miejsce.

 

Język angielski:

Marcin Zadrożny

– Liceum Ogólnokształcące w Jednorożcu – 1 miejsce,

Michał Krzemiński

– Liceum Ogólnokształcące w Jednorożcu – 2 miejsce,

Arkadiusz Niski

– Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu – 3 miejsce.

 

Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy oraz bardzo atrakcyjne nagrody. Uczestnicy otrzymali voucher turystyczny na wyjazd na obóz do Krzyży w woj. Warmińsko-Mazurskim, voucher na lot widokowy nad Przasnyszem, upominki sportowe oraz kosze rowerowe pełne gadżetów.

V-ce Dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu mgr Martyna Sternal, żegnając przybyłych gości, życzyła wielu sukcesów na dalszej ścieżce edukacyjnej.

Kolejna edycja konkursów ALO już w następnym roku! Serdecznie zapraszamy!

 

Dziękujemy za wsparcie wszystkim sponsorom nagród:

Wydawnictwo Oxford University Press – książki w języku angielskim, notesy

Wydawnictwo Pearson – akcesoria do telefonu, książki w języku angielskim

Burmistrz Miasta Przasnysz – kubki z logo powiatu

Fundacja SCALAM – kosze do rowerów

Piekarnia Kaczorek – wsparcie finansowe

Dariusz Barłożek – lot widokowy nad miastem Przasnysz

 

Organizatorzy konkursu ufundowali wyjazd na obóz na Mazury, książki oraz dyplomy.

Dziękujemy wszystkim firmom, które przyłączyły się do zorganizowania konkursu i wspomogli nasze przedsięwzięcie.