ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Uroczystość z okazji dnia odzyskania niepodległości

W dniu 10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia odzyskania Niepodległości. Uczniowie klasy II i III ALO pod opieką nauczycieli języka polskiego przygotowali scenariusz uroczystości, który został w pełni zrealizowany. Na program występu złożyły się fragmenty informacji historycznych dotyczących okoliczności odzyskania niepodległości przedstawionej przez narratora , recytacja wierszy polskich poetów na temat ww. wydarzeń historycznych. Młodzież przypomniała również pieśni legionowe śpiewane przez solistów i chór. Uroczystość miała charakter podniosły,  ale akcentowano również radość i dumę z odzyskania niepodległości. Występ spotkał się z zainteresowanie słuchaczy.