ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Wręczenie nagród z konkursów przedmiotowych

W dniu 1 czerwca 2017 roku w budynku naszej szkoły odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla laureatów konkursów przedmiotowych edycja 2017. W tegorocznych zmaganiach brali udział uczniowie klas 3 gimnazjów z Przasnysza i okolic. W ramach tegorocznej edycji nagrody w konkursie języka rosyjskiego zdobyli: Aleksander Piekutowski – uczeń III klasy gimnazjum w Drohiczynie – 1. miejsce, Magda Zbrzeska – uczennica III klasy gimnazjum w Grudusku – 2 miejsce, Krystian Cichowski – uczeń III klasy gimnazjum w Duczyminie – 3 miejsce. W konkursie matematycznym nagrody zdobyli: Daria Urban – uczennica III klasy gimnazjum w Przasnyszu – 1 miejsce ex aequo, Rafał Kołakowski  – uczeń III klasy gimnazjum w Przasnyszu – 1 miejsce ex aequo, Damian Natkowski – uczeń III klasy gimnazjum w Płońsku – 3 miejsce. W konkursie z języka angielskiego nagrody zdobyli: Jakub Malicki – uczeń III klasy gimnazjum w Makowie Mazowieckim – 1 miejsce, Zuzanna Wódkiewicz – uczennica III klasy gimnazjum w Krzynowłodze Małej – 2 miejsce, Maciej Henrykowski – uczeń III klasy gimnazjum w Makowie Mazowieckim – 3 miejsce.

 

Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy oraz bardzo atrakcyjne nagrody. Zdobywcy 1. miejsc otrzymali voucher turystyczny na wyjazd na obóz do Krzyży w woj. Warmińsko-Mazurskim, zdobywcy 2. miejsc otrzymali upominki sportowe, natomiast zdobywcy 3. miejsc – kosze rowerowe pełne gadżetów. Na koniec uroczystości przeprowadzono quiz popularnonaukowy, którego zwycięzca otrzymał nagrodę książkową. Dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu dr Elżbieta Sternal, żegnając przybyłych gości, życzyła wielu sukcesów na dalszej ścieżce edukacyjnej.

Kolejna edycja konkursów ALO już w następnym roku! Serdecznie zapraszamy!