Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Zajęcia terenowe uczniów klasy o profilu policyjnym i wojskowym ALO

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Zajęcia terenowe uczniów klasy o profilu policyjnym i wojskowym ALO

Dlaczego uczniowie powinni korzystać z takiej formy zajęć ?

Zajęcia takie:

  • rozbudzają ciekawość poznawczą u uczniów
  • pozwalają zamienić teorię w praktykę
  • rozwijają umiejętność analizowania i wnioskowania
  • kształtują pozytywne postawy wobec ludzi i środowiska
  • integrują uczniów uczęszczających do tej samej klasy

 

25 maja 2018 roku uczniowie klasy I o profilu policyjnym i wojskowym wyruszyli do miejscowości Wyrąb Karwacki by wziąć udział w zajęciach terenowych. Ponieważ była piękna pogoda, dlatego wszyscy uczestnicy pojechali tam na rowerach. Na miejscu uczniowie uczestniczyli w różnego rodzaju grach drużynowych, które pozwoliły im wykorzystać refleks i spostrzegawczość, nauczyć się zasad fair play oraz szacunku dla rywala.

Trzydziestu uczestników w doskonałych humorach bezpiecznie wróciło do szkoły,a następnie do domów. Wspomnienia z tak odbytych zajęć na długo pozostaną w pamięci i …może w przyszłym roku powtórka?!