Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Wycieczka uczniów do Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Wycieczka uczniów do Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach

31 maja br., uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego udali się na wycieczkę do Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Głównymi atrakcjami były pokazy sprawności użytkowej psów oraz koni służbowych. Każdy miał okazję zapoznać się ze sprzętem pozostającym na wyposażeniu Policji, Straży Pożarnej, a także Wojska Polskiego. Uczniowie mogli odwiedzić stoiska rozstawione wokół placu apelowego, np. z pokazem ptaków szponiastych, zwierzętami egzotycznymi oraz polskimi rasami psów. Jazda sprawnościowa motocyklem policyjnym oraz taktyki i techniki interwencji policyjnej, konkursy, różnorodne gry i zabawy zawierające elementy prewencji kryminalnej oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym stanowiły niewątpliwą atrakcję dla naszej młodzieży. Uczniowie mogli lepiej zrozumieć jak wygląda współpraca sortów mundurowych ze zwierzętami.