ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Wymiana studentów AIESEC w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym oraz Szkole Podstawowej nr 5

Akademickie Liceum Ogólnokształcące już od kilku lat współpracuje z organizacją AIESEC, prowadzącą wymianę uczniów. Tym razem ALO oraz SP nr 5 odwiedzili wolontariusze Nat Odom z Kambodży i Moeko Sakuraba z Japonii.

Uczniowie mają okazję nie tylko skorzystać z możliwości bezpośredniego kontaktu z językiem angielskim, ale także poszerzenia swojej wiedzy na temat otaczającego nas świata, innych krajów, kultur oraz podobieństw i różnic między nimi.

Nat i Moeko w wolnym czasie chętnie zwiedzali okolice, poznawali zwyczaje polskie oraz uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych dla nich w czasie wolnym.

Dzięki współpracy z organizacją AIESEC uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu oraz Szkoły Podstawowej nr 5, mogą korzystać z wiedzy osób przyjeżdżających i mają możliwość udziału w wymianach zagranicznych.