Wyniki egzaminu maturalnego mówią same za siebie

Po raz 9 z rzędu możemy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami egzaminu dojrzałości. W tym roku w Polsce do matury przystąpiło 247 230 abiturientów, z czego maturę zdało 86,4%. W województwie mazowieckim maturę zdało 82%. Z kolei w powiecie przasnyskim do matury przystąpiły 432 osoby, z czego pozytywny wynik uzyskało 77%.

Akademickie Liceum Ogólnokształcące może pochwalić się zdawalnością 91,3%.

Egzamin zdało 21 uczniów, dwóch uczniów ma prawo przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu. Również w Liceum Dla Dorosłych do matury przystąpiło 11 słuchaczy, wynik pozytywny uzyskało 9 słuchaczy, co stanowi 82%. Dwóch słuchaczy zadeklarowało przystąpienie do egzaminu w sierpniu.

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc dla uczniów po szkole podstawowej i gimnazjum do klas o następujących profilach:

• media cyfrowe
  • trener personalny
  • lingwistyczno-turystyczny
  • technikum rolniczego
  •  technikum handlowego

Rekrutacja trawa do 30 lipca 2019 r. Uczymy nie tylko teoretycznie ale i praktycznie. Dlatego nasi uczniowie biorą udział w kursach zawodowych:

• kurs detektywistyczny – kurs prowadzony w ramach projektu „Czas na zmiany!” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
  • animator czasu wolnego z językiem angielskim – kurs prowadzony w ramach projektu „Przestrzeń do rozwoju” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dołącz do nas i przekonaj się sam!