Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/ult/domains/przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu » Zachęcamy do zajrzenia na nasze social media :)

ul. Szosa Ciechanowska 6, 06 – 300 Przasnysz

Zachęcamy do zajrzenia na nasze social media :)

Zachęcamy do zajrzenia na nasze social media

Witamy na naszym nowo powstałym kanale YouTubena którym będziemy publikować treści dotyczące życia naszej szkoły. W pierwszym filmie pragniemy zaprezentować wam krótki filmik promocyjny, Miłego Oglądania.